Rhomberg
Nyaklánc medállal Rozsdamentes acél IP bevonatú gyöngyház Fehér 41-45 cm Ø30 mm
Nyaklánc medállal Rozsdamentes acél IP bevonatú gyöngyház Fehér 41-45 cm Ø30 mm
Normál ár
€79,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€79,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Különösen könnyen kezelhető és bőrbarát
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó gyöngyházfényű
- A hossza 45 cm-ig állítható
- Az átmérő 30 mm
- Ingyenes szállítás
Elegáns női nyaklánc rozsdamentes acélból, gyöngyház medállal. Aranyszínű, kör alakú, modern mintázatú medálja bármely öltözéket stílusossá varázsol. Tartós és bőrbarát ékszer, amely ideális mindennapi vagy ünnepi viseletre.
| Rendelési szám | 596805 |
| Anyagvastagság | 2 mm |
| Bevonat | IP bevonatú |
| Felület | polírozott |
| Gyöngyök | gyöngyház Fehér |
| Lánctípus | Borsószem |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 45 cm |
| Átmérő | 30 mm |
Share
