Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Védőangyal 36-38 cm Ø10 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Védőangyal 36-38 cm Ø10 mm
Normál ár
€39,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€39,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 2.5 mm
- Az átmérő 10 mm
Baba ezüst nyaklánc védőangyal medállal, mely szív alakú, finom kidolgozású. Különleges ajándék újszülötteknek vagy keresztelők alkalmából, amely szeretetet és védelmet szimbolizál. Kényelmes viselet, minőségi ezüstből készült.
| Rendelési szám | 113238 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Felület | mattított/polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 2.5 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
| Átmérő | 10 mm |
Share
