Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Tehén 36-38 cm
Nyaklánc medállal Ezüst Tehén 36-38 cm
Normál ár
€49,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€49,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 3.5 mm
Ez az ezüst nyaklánc aranyos tehenes medállal kislányoknak tökéletes ajándék vagy hétköznapi viselet. Finom kidolgozása és vidám motívuma miatt bájos kiegészítő minden kis divatrajongó számára. Minőségi anyagból készült, bőrvédelemhez is ideális.
| Rendelési szám | 572230 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Felület | polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 3.5 mm |
| Szélesség | 17 mm |
| Szín | Színes |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
Share
