Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Védőangyal 36-38 cm
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Védőangyal 36-38 cm
Normál ár
€69,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€69,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 2.0 mm
- Ingyenes szállítás
Gyönyörű ezüst baba nyaklánc védőangyal medállal. Finom kidolgozású, kicsi medálja tökéletes ajándék újszülötteknek és kisbabáknak. Minőségi ezüstből készült, mely hosszú évekig megőrzi szépségét és védelmet szimbolizál.
| Rendelési szám | 557118 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | mattított/polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 2.0 mm |
| Szélesség | 9 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
Share
