Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Védőangyal 36-38 cm
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Védőangyal 36-38 cm
Normál ár
€59,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€59,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 2.5 mm
- Ingyenes szállítás
Ezüst lány nyaklánc angyal medállal, mely védelmet és szeretetet szimbolizál. Finom kidolgozású, könnyű viselni minden alkalomra. Ideális ajándék kislányoknak, akik egy különleges, személyes kiegészítőt szeretnének viselni nap mint nap.
| Rendelési szám | 220693 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | mattított/polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 2.5 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
Share
