Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Lóhere 38-40 cm Ø10 mm
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Lóhere 38-40 cm Ø10 mm
Normál ár
€59,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€59,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 40 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 2.0 mm
- Az átmérő 10 mm
- Ingyenes szállítás
Ez az ezüst nyaklánc tökéletes ajándék kislányoknak. Finom láncán egy szerencsét hozó négylevelű lóhere medál függ, mely vidám és bájos kiegészítő minden alkalomra. Tartós, minőségi kidolgozás, amely gyerekek számára is ideális.
| Rendelési szám | 544770 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 2.0 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 40 cm |
| Átmérő | 10 mm |
Share
