Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Delfin 38-40 cm
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott Delfin 38-40 cm
Normál ár
€69,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€69,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 40 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Ezüst lánc lányoknak delfin medállal, amely vidám és bájos viselet minden alkalomra. Finom kidolgozású, könnyű és tartós, tökéletes ajándék gyerekeknek, akik szeretik a tenger élővilágát és a természetet. Szívhez szóló kiegészítő hétköznapokra vagy ünnepekre.
| Rendelési szám | 599507 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | mattított/polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Szélesség | 11 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 40 cm |
Share
