Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott 36-38 cm
Nyaklánc medállal Ezüst ródiumozott 36-38 cm
Normál ár
€49,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€49,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 3.5 mm
Aranyos és stílusos ez a lányoknak készült ezüst nyaklánc vidám fókás medállal. Kiváló minőségű anyagból készült, kellemes viselet, tökéletes kiegészítő mindennapi és különleges alkalmakra egyaránt. Elegáns, játékos dizájn gyerekeknek.
| Rendelési szám | 572777 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 3.5 mm |
| Szélesség | 10 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
Share
