Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia Rózsaszín ródiumozott Virág 36-38 cm Ø11 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia Rózsaszín ródiumozott Virág 36-38 cm Ø11 mm
Normál ár
€44,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€44,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó cirkónia kövekkel
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 4.0 mm
- Az átmérő 11 mm
Lány ezüst nyaklánc virág alakú medállal, közepén rózsaszín cirkónia kővel. Finom, kifinomult stílusú ékszer, amely tökéletes kiegészítője a mindennapi és alkalmi viseletnek egyaránt. Kiváló minőségű anyagból készült, könnyű és kényelmes viselni.
| Rendelési szám | 579741 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia Rózsaszín |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 4.0 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
| Átmérő | 11 mm |
Share
