Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia ródiumozott 42 cm Ø6 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia ródiumozott 42 cm Ø6 mm
Normál ár
€79,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€79,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó cirkónia kövekkel
- Az átmérő 6 mm
- Ingyenes szállítás
Elegáns ezüst nyaklánc női medállal, melyet ragyogó cirkónia kövek díszítenek. Finom kidolgozású lánc és csillogó medál tökéletes kiegészítője lehet bármilyen alkalmi vagy mindennapi öltözéknek. Stílusos és időtálló ékszer ajándéknak is.
| Rendelési szám | 573313 |
| Anyagvastagság | 1 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia |
| Lánctípus | Fonott |
| Magasság | 5 mm |
| Zár | Karabiner |
| Átmérő | 6 mm |
Share
