Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst aranyozott 36-38 cm
Nyaklánc medállal Ezüst aranyozott 36-38 cm
Normál ár
€79,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€79,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 3.6 mm
- Ingyenes szállítás
Gyönyörű, ezüstből készült gyermek nyaklánc szív medállal. Finom kivitelével és arany színével tökéletes kiegészítő a kicsik mindennapjaira vagy különleges alkalmakra. Tartós, allergiamentes anyagból készült, így kényelmes és biztonságos viselet.
| Rendelési szám | 608730 |
| Anyagvastagság | 1.5 mm |
| Bevonat | aranyozott |
| Felület | polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 3.6 mm |
| Szélesség | 8.5 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
Share
