TeNo
Karika fülbevalók medállal Rozsdamentes acél Tigrisszem 2 Kövek IP bevonatú
Karika fülbevalók medállal Rozsdamentes acél Tigrisszem 2 Kövek IP bevonatú
Normál ár
€68,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€68,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Különösen könnyen kezelhető és bőrbarát
- Ingyenes szállítás
Női karika fülbevalók tigrisszem medállal, rozsdamentes acélból. Elegáns és időtálló kiegészítő, mely finoman ragyogó aranyszínű karikákból és melegbarna tigrisszem gyöngyből áll. Kiváló választás mindennapi viselethez vagy különleges alkalmakra.
| Rendelési szám | 600456 |
| Belső átmérő | 10 mm |
| Bevonat | IP bevonatú |
| Felület | polírozott |
| Golyó átmérője | 8 |
| Kreol fülbevaló átmérője | 15 mm |
| Kövek | Tigrisszem 2 Kövek |
| Márka | TeNo |
| Szélesség | 2.5 mm |
Share
