Rhomberg
Gravírozott karkötő 375/9 K sárga arany 16-18 cm
Gravírozott karkötő 375/9 K sárga arany 16-18 cm
Normál ár
€390,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€390,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 375er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 18 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Egyszerű és elegáns baba gravírozott karkötő 375-ös sárga aranyból. Finom láncszemekkel és izgalmas névtábla résszel, melyre egyedi felirat kérhető. Tökéletes ajándék babák számára, különleges emlék vagy keresztelői ajándék.
| Rendelési szám | 561256 |
| Anyagvastagság | 0.6 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 18 cm |
Share
