Rhomberg
Gravírozott karkötő 375/9 K sárga arany 14-16 cm
Gravírozott karkötő 375/9 K sárga arany 14-16 cm
Normál ár
€360,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€360,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 375er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 16 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Elegáns baba gravírozott karkötő, 375-ös sárga aranyból készült. Finom kidolgozású, kislányoknak és kisfiúknak egyaránt ideális ajándék. Személyre szabható gravírozással, hogy örök emlék maradjon. Tartós és bőrbarát anyagból, biztonságos zárral.
| Rendelési szám | 561255 |
| Anyagvastagság | 0.6 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 16 cm |
Share
