TeNo
Collier Rozsdamentes acél Lápisz lazuli kagylógyöngy Fehér, 24 Gyöngyök, 4 mm 42-45 cm Ø4 mm
Collier Rozsdamentes acél Lápisz lazuli kagylógyöngy Fehér, 24 Gyöngyök, 4 mm 42-45 cm Ø4 mm
Normál ár
€79,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€79,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Különösen könnyen kezelhető és bőrbarát
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó kagylógyöngy-vel
- A hossza 45 cm-ig állítható
- A gyöngy átmérője 4 mm
- Az átmérő 4 mm
- Ingyenes szállítás
Női nyaklánc rozsdamentes acélból, gyönyörű lapisz lazuli és kagylógyöngy díszítéssel. Elegáns és stílusos kiegészítő, amely bármilyen öltözéket feldob. Tartós anyagokból készült, ideális mindennapi vagy alkalmi viseletre.
| Rendelési szám | 600470 |
| Felület | polírozott |
| Gyöngyök | kagylógyöngy Fehér, 24 Gyöngyök, 4 mm |
| Kövek | Lápisz lazuli |
| Márka | TeNo |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 45 cm |
| Átmérő | 4 mm |
Share
