Rhomberg
Collier Rozsdamentes acél IP bevonatú 40-45 cm Ø20 mm
Collier Rozsdamentes acél IP bevonatú 40-45 cm Ø20 mm
Normál ár
€99,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€99,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Különösen könnyen kezelhető és bőrbarát
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 45 cm-ig állítható
- Az átmérő 20 mm
- Ingyenes szállítás
Női nyaklánc rozsdamentes acélból, arany színű kivitelben. Egyszerű, mégis elegáns dizájn, amely bármilyen ruhához jól illik. Tartós és könnyen viselhető ékszer, amely tökéletes ajándék vagy mindennapi kiegészítő lehet. Kiváló minőség, hosszú élettartam.
| Rendelési szám | 609543 |
| Bevonat | IP bevonatú |
| Felület | mattított/polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 45 cm |
| Átmérő | 20 mm |
Share
