TeNo
Collier Rozsdamentes acél IP bevonatú 40-43 cm Ø3 mm
Collier Rozsdamentes acél IP bevonatú 40-43 cm Ø3 mm
Normál ár
€98,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€98,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Különösen könnyen kezelhető és bőrbarát
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 43 cm-ig állítható
- Az átmérő 3 mm
- Ingyenes szállítás
Elegáns női nyaklánc rozé arany színű rozsdamentes acélból készült. Finom gömb alakú gyöngyökből áll, amelyek különleges fényt és stílust kölcsönöznek viselőjének. Tökéletes kiegészítő minden alkalomra, időtlen és tartós ékszer.
| Rendelési szám | 595602 |
| Anyagvastagság | 2.8 mm |
| Bevonat | IP bevonatú |
| Láncfül | 2.9 mm |
| Lánctípus | Golyó |
| Márka | TeNo |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 43 cm |
| Átmérő | 3 mm |
Share