Rhomberg
Collier Ezüst Kvarc ródiumozott 51-54 cm Ø10 mm
Collier Ezüst Kvarc ródiumozott 51-54 cm Ø10 mm
Normál ár
€129,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€129,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 54 cm-ig állítható
- Az átmérő 10 mm
- Ingyenes szállítás
Női nyaklánc ezüstből, gyönyörű kékes-fehér chalcedon medállal. Finom, elegáns dizájn, mely minden alkalomra tökéletes választás. A kiváló minőségű anyagok harmonikus összhangja különleges ragyogást kölcsönöz viselőjének.
| Rendelési szám | 581469 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Kövek | Kvarc |
| Lánctípus | Horgony |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 54 cm |
| Átmérő | 10 mm |
Share
