Rhomberg
Collier Ezüst Cirkónia ródiumozott Életfa 40-45 cm Ø13 mm
Collier Ezüst Cirkónia ródiumozott Életfa 40-45 cm Ø13 mm
Normál ár
€49,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€49,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Csillogó cirkónia kövekkel
- A hossza 45 cm-ig állítható
- Az átmérő 13 mm
Lányoknak készült, ezüstből készült nyaklánc, melynek medálja egy életfa motívum, csillogó cirkóniákkal díszítve. Finom, elegáns ékszer, amely tökéletes kiegészítő a mindennapokra vagy különleges alkalmakra. Stílusos és jelentéssel bíró ajándék is lehet.
| Rendelési szám | 580882 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Bevonat | ródiumozott |
| Kövek | Cirkónia |
| Lánctípus | Horgony |
| Zár | Rugós gyűrű |
| Állítható hosszúság | 45 cm |
| Átmérő | 13 mm |
Share
