1
/
av
1
Rhomberg
Hängsmycke 585/14 K vitguld London Blå Topas 2.79 ct, [Tropfen], diamant 0.10 ct, w-si
Hängsmycke 585/14 K vitguld London Blå Topas 2.79 ct, [Tropfen], diamant 0.10 ct, w-si
Ordinarie pris
€1.190,00 EUR
Ordinarie pris
Försäljningspris
€1.190,00 EUR
Enhetspris
/
per
Skatter ingår.
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
- Tillverkad av återvunnet guld
- Med en gnistrande diamant i w-si kvalitet
- Öglan har en innerdiameter på 4.9 mm
- Fri frakt
| Ordernummer | 612864 |
| Bredd | 8 mm |
| Enhet | Styck |
| Målgrupp | damer |
| Typ av smycken | Hängsmycke |
| material | 585/14 K vitguld |
| släpvagnsögla | 4.9 mm |
| stenar | London Blå Topas 2.79 ct, [Tropfen] diamant 0.10 ct, w-si |
Share
