1
/
av
4
Rhomberg
Finger ring Brons guldpläterad 3 mikron Ø16 mm
Finger ring Brons guldpläterad 3 mikron Ø16 mm
Ordinarie pris
€59,00 EUR
Ordinarie pris
Försäljningspris
€59,00 EUR
Enhetspris
/
per
Skatter ingår.
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
- Ringbredden är 1.5 mm
- Diametern är 16 mm
- Fri frakt
| Ordernummer | 613627 |
| Beläggning | guldpläterad 3 mikron |
| Enhet | Styck |
| Materialtjocklek | 1.5 mm |
| Målgrupp | damer |
| Ringbredd | 1.5 mm |
| Typ av smycken | Finger ring |
| diameter | 16 mm |
| material | Brons |
| yta | polerad |
Share
