1
/
av
4
Rhomberg
Finger ring 585/14 K gult guld diamant 0.10 ct, w-si
Finger ring 585/14 K gult guld diamant 0.10 ct, w-si
Ordinarie pris
€2.490,00 EUR
Ordinarie pris
Försäljningspris
€2.490,00 EUR
Enhetspris
/
per
Skatter ingår.
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
- Made in Germany
- Tillverkad av återvunnet guld
- Med en gnistrande diamant i w-si kvalitet
- Ringbredden är 10 mm
- Fri frakt
| Ordernummer | 613348 |
| Enhet | Styck |
| Materialtjocklek | 1 mm |
| Målgrupp | damer |
| Ringbredd | 10 mm |
| Typ av smycken | Finger ring |
| Ursprung | Made in Germany |
| material | 585/14 K gult guld |
| stenar | diamant 0.10 ct, w-si |
| yta | ismatt |
Share
