Rhomberg
Páncél-Nyaklánc 375/9 K sárga arany
Páncél-Nyaklánc 375/9 K sárga arany
Normál ár
€830,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€830,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 375er aranyból készült
- Masszív karabineres csattal
- Ingyenes szállítás
Elegáns 375-ös sárga aranyból készült nyaklánc, mely klasszikus stílusával és tartósságával emeli ki viselője egyéniségét. Tökéletes választás mindennapi viselethez vagy különleges alkalmakra. Finom kidolgozás, időtlen dizájn.
| Rendelési szám | 561093 |
| Anyagvastagság | 1.2 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Láncfül | 3.4 mm |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
Share
