Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia lakkozott Virág 36-38 cm Ø8 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia lakkozott Virág 36-38 cm Ø8 mm
Normál ár
€49,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€49,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- Csillogó cirkónia kövekkel
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 4.0 mm
- Az átmérő 8 mm
Ez az ezüst lány nyaklánc bájos virág alakú medállal, színes zománccal és ragyogó cirkóniával a közepén. Kiváló ajándék a kislányoknak, akik szeretik a finom, játékos ékszereket, melyek minden alkalomra tökéletesek.
| Rendelési szám | 569718 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Bevonat | lakkozott |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 4.0 mm |
| Szín | Színes |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
| Átmérő | 8 mm |
Share
