Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia 6 Kövek lakkozott Korona 36-38 cm Ø10 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia 6 Kövek lakkozott Korona 36-38 cm Ø10 mm
Normál ár
€49,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€49,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- 6 csillogó cirkónium-dioxiddal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 4.0 mm
- Az átmérő 10 mm
Szív alakú cirkónia kövekkel díszített, rózsaszín koronás medállal ellátott ezüst nyaklánc lányoknak. Finom kidolgozású, könnyű viselet, tökéletes kiegészítő a mindennapokra vagy különleges alkalmakra. Ajándéknak is ideális választás.
| Rendelési szám | 569712 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Bevonat | lakkozott |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia 6 Kövek |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 4.0 mm |
| Szín | Rózsaszín |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
| Átmérő | 10 mm |
Share
