Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia 5 Kövek lakkozott Szív 36-38 cm Ø8 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia 5 Kövek lakkozott Szív 36-38 cm Ø8 mm
Normál ár
€49,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€49,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- 5 csillogó cirkónium-dioxiddal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- Az átmérő 8 mm
Ezüst lánc lányoknak gyönyörű szív alakú medállal, amelyet rózsaszín zománc és csillogó cirkónia kövek díszítenek. Finom kidolgozás és könnyű viselet jellemzi, tökéletes ajándék vagy különleges kiegészítő mindennapi stílushoz.
| Rendelési szám | 569686 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | lakkozott |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia 5 Kövek |
| Lánctípus | Horgony |
| Szín | Rózsaszín |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
| Átmérő | 8 mm |
Share
