Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia 3 Kövek lakkozott Szív 36-38 cm
Nyaklánc medállal Ezüst Cirkónia 3 Kövek lakkozott Szív 36-38 cm
Normál ár
€49,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€49,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- 3 csillogó cirkónium-dioxiddal
- A hossza 38 cm-ig állítható
Gyönyörű ezüst lánc lányoknak, szív alakú medállal, melyet csillogó cirkónia kövek és rózsaszín korona díszítenek. Elegáns és játékos ékszer, amely tökéletes kiegészítő minden alkalomra, különleges ajándék gyerekeknek.
| Rendelési szám | 569670 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Bevonat | lakkozott |
| Felület | polírozott |
| Kövek | Cirkónia 3 Kövek |
| Lánctípus | Horgony |
| Szélesség | 8 mm |
| Szín | Rózsaszín |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
Share
