Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst Bárány 36-38 cm Ø7 mm
Nyaklánc medállal Ezüst Bárány 36-38 cm Ø7 mm
Normál ár
€49,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€49,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 3.0 mm
- Az átmérő 7 mm
Ez a lányoknak készült ezüst nyaklánc bárány medállal bájos és játékos kiegészítő. Finom kidolgozású, könnyen viselhető, így tökéletes ajándék gyerekeknek vagy akár mindennapi viseletre. Szívhez szóló és stílusos!
| Rendelési szám | 549903 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Felület | mattított |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 3.0 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
| Átmérő | 7 mm |
Share
