Rhomberg
Nyaklánc medállal Ezüst 36-38 cm
Nyaklánc medállal Ezüst 36-38 cm
Normál ár
€39,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€39,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Finom ezüst fémjelzéssel 925
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 38 cm-ig állítható
- A fűzőlyuk belső átmérője 2.0 mm
Lányoknak készült ezüst nyaklánc tengericsikó medállal. Finom kidolgozású, elegáns ékszer, amely bármely alkalomra tökéletes ajándék lehet. A könnyű lánc kényelmes viseletet biztosít, miközben különleges stílust kölcsönöz viselőjének.
| Rendelési szám | 555849 |
| Anyagvastagság | 0.7 mm |
| Felület | polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 2.0 mm |
| Szélesség | 7 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 38 cm |
Share
