Rhomberg
Nyaklánc medállal 750/18 K sárga arany lakkozott 36 cm
Nyaklánc medállal 750/18 K sárga arany lakkozott 36 cm
Normál ár
€410,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€410,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Újrahasznosított 750er aranyból készült
- A fűzőlyuk belső átmérője 2.0 mm
- Ingyenes szállítás
Stílusos lány nyaklánc 750-es sárga aranyból készült, cuki pink kacsa medállal. Finom kidolgozás, gyengéd színvilág, tökéletes ajándék kislányoknak vagy különleges alkalmakra. Könnyű, kellemes viselet, ami bármilyen öltözéket feldob.
| Rendelési szám | 547537 |
| Anyagvastagság | 1 mm |
| Bevonat | lakkozott |
| Felület | polírozott |
| Lánctípus | Horgony |
| Medálfüggesztő | 2.0 mm |
| Szélesség | 10 mm |
| Zár | Rugós gyűrű |
Share
