Rhomberg
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 14-16 cm
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 14-16 cm
Normál ár
€890,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€890,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 750er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 16 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Ez az aranyozott, 750-es tisztaságú sárga aranyból készült baba gravírozott karkötő tökéletes ajándék újszülötteknek. Finom kidolgozású, könnyű és kényelmes viselet, mely személyes gravírozással még különlegesebbé tehető. Időtálló emlék lehet minden kisbabának.
| Rendelési szám | 561300 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 16 cm |
Share
