Rhomberg
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 14-16 cm
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 14-16 cm
Normál ár
€960,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€960,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 750er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 16 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Elegáns lány gravírozott karkötő 750-es sárga aranyból. Finom kidolgozás, egyedi gravírozási lehetőség a személyes ajándékhoz. Kiváló minőség, időtálló stílus, tökéletes kiegészítő minden alkalomra. Szép és jelentőségteljes ékszer.
| Rendelési szám | 561279 |
| Anyagvastagság | 0.9 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 1.7 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 16 cm |
Share
