Rhomberg
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 12-14 cm Ø1.4 mm
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 12-14 cm Ø1.4 mm
Normál ár
€1.040,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€1.040,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 750er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 14 cm-ig állítható
- Az átmérő 1.4 mm
- Ingyenes szállítás
Gyönyörű, 750-es finomságú sárga aranyból készült baba gravírozott karkötő, amely tökéletes ajándék újszülötteknek. Finom kidolgozása és személyre szabható felülete által felejthetetlen emlék marad. Kényelmes viselet, időtálló elegancia.
| Rendelési szám | 561281 |
| Anyagvastagság | 1.4 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Velencei |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 14 cm |
| Átmérő | 1.4 mm |
Share
