Rhomberg
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 12-14 cm
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 12-14 cm
Normál ár
€1.040,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€1.040,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 750er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 14 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Különleges 750 sárga aranyból készült baba gravírozott karkötő, amely örök emlék lehet a kisbabád számára. Finom kidolgozásával és időtálló dizájnjával szívhez szóló ajándék keresztelőre vagy születésnapra. Egyedivé tehető személyes felirattal is.
| Rendelési szám | 561266 |
| Anyagvastagság | 1.1 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 14 cm |
Share
