Rhomberg
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 12-14 cm
Gravírozott karkötő 750/18 K sárga arany 12-14 cm
Normál ár
€960,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€960,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 750er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 14 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Babáknak készült gravírozható karkötő 750-es sárga aranyból. Finom, elegáns design, amely tökéletes ajándék újszülöttek számára. Személyre szabható névvel vagy dátummal, tartós és bőrbarát anyagból készült, amely érzékeny baba bőrhöz is ideális.
| Rendelési szám | 561263 |
| Anyagvastagság | 1 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 14 cm |
Share
