Rhomberg
Gravírozott karkötő 750/18 K fehér arany 16-18 cm
Gravírozott karkötő 750/18 K fehér arany 16-18 cm
Normál ár
€1.240,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€1.240,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 750er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 18 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Gyönyörű, 750-es finomságú fehéraranyból készült babák számára készült gravírozható karkötő. Finom, időtlen dizájnja tökéletes ajándék keresztelőre vagy születésnapra, mely személyre szabott gravírozással egyedivé varázsolható. Kényelmes és tartós viselet.
| Rendelési szám | 561277 |
| Anyagvastagság | 1.1 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 18 cm |
Share
