Rhomberg
Gravírozott karkötő 750/18 K fehér arany 12-14 cm
Gravírozott karkötő 750/18 K fehér arany 12-14 cm
Normál ár
€940,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€940,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 750er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 14 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Különleges 750-es fehér aranyból készült baba gravírozó karkötő, amely finom és tartós megoldás az emlékek megőrzésére. A szolid design és a személyre szabható felület tökéletes ajándék újszülöttek számára, amely éveken át kíséri viselőjét.
| Rendelési szám | 561272 |
| Anyagvastagság | 1.1 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 14 cm |
Share
