Rhomberg
Gravírozott karkötő 375/9 K sárga arany 14-16 cm Ø1.3 mm
Gravírozott karkötő 375/9 K sárga arany 14-16 cm Ø1.3 mm
Normál ár
€390,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€390,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 375er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 16 cm-ig állítható
- Az átmérő 1.3 mm
- Ingyenes szállítás
Elegáns baba gravírozott karkötő 375-ös sárga aranyból. Finom láncával és letisztult gravírozási felületével tökéletes ajándék újszülötteknek és kisbabáknak. Egyedi név vagy dátum gravírozható rá, így személyes és örök emlék lehet. Kényelmes viselet, időtlen design.
| Rendelési szám | 561252 |
| Anyagvastagság | 1.3 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Kerek horgony |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 16 cm |
| Átmérő | 1.3 mm |
Share
