Rhomberg
Gravírozott karkötő 375/9 K fehér arany 16-18 cm
Gravírozott karkötő 375/9 K fehér arany 16-18 cm
Normál ár
€560,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€560,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 375er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 18 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Ez a lányoknak készült, 375-ös fehéraranyból készült gravírozható karkötő elegáns és tartós kiegészítő. Finom láncszemei és sima felülete lehetővé teszi egyedi gravírozás elkészítését, így tökéletes személyes ajándék bármilyen alkalomra.
| Rendelési szám | 561232 |
| Anyagvastagság | 1 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 18 cm |
Share
