Rhomberg
Gravírozott karkötő 375/9 K fehér arany 12-14 cm Ø1.4 mm
Gravírozott karkötő 375/9 K fehér arany 12-14 cm Ø1.4 mm
Normál ár
€470,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€470,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 375er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 14 cm-ig állítható
- Az átmérő 1.4 mm
- Ingyenes szállítás
Ez a 375-ös fehéraranyból készült baba gravírozott karkötő tökéletes és örök emlék az újszülöttek számára. Finom, elegáns kialakítású, könnyen személyre szabható névvel vagy dátummal. Kényelmes viselet, mely minden kisbabának bájt kölcsönöz.
| Rendelési szám | 561236 |
| Anyagvastagság | 1.4 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Velencei |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 14 cm |
| Átmérő | 1.4 mm |
Share
