Rhomberg
Gravírozott karkötő 375/9 K fehér arany 12-14 cm
Gravírozott karkötő 375/9 K fehér arany 12-14 cm
Normál ár
€470,00 EUR
Normál ár
Akciós ár
€470,00 EUR
Egységár
/
/
Tartalmazza az adókat.
A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
- Fenntarthatóan előállítva minősített aranyból (Green Gold)
- Újrahasznosított 375er aranyból készült
- Egyedileg gravírozható
- Masszív karabineres csattal
- A hossza 14 cm-ig állítható
- Ingyenes szállítás
Ez a babáknak készült gravírozható karkötő 375-ös finomságú fehéraranyból készült, elegáns és időtálló ajándék. Finom lánccal és sima felülettel rendelkezik, amelyre személyes üzenet vagy név gravírozható. Tökéletes első ékszer vagy emlék a legkisebbek számára.
| Rendelési szám | 561230 |
| Anyagvastagság | 1 mm |
| Fair Trade | Green Gold |
| Felület | gyémántcsiszolású |
| Lánctípus | Páncél |
| Szélesség | 2 mm |
| Zár | Karabiner |
| Állítható hosszúság | 14 cm |
Share
